3762Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Kameralı sesli chat

Kameralı sesli chat

Merhaba değerli okurlarımız sizlere bugün Kameralı sesli chat hakkında bilgi vereceğim. İnsanlar evlerinde iş yerinde ofisinde canı sıkıldıklarında kameralı odalarda büyük bir zaman geçirecekler. Siz bu odalar’da neler yapacaksınız ne işe yarar insanlar burada neler yapıyor bu konu ile sizlere bahsedeceğim.

Merhaba Alemburasi.com takipçileri. Günümüzde internet sevdiklerimiz ve arkadaşlarımızla iletişim kurabilmek için kullandığımız ana haberleşme aracı haline geldi. Günümüzden 15 sene önce klasik iletişim araçları olan telefonlar, mektuplar ve teletext gibi servisler yerini Alemburasi.com ve sesli chat ile yeniden, WeChat, Facebook ve e-posta gibi yazılım ve servislere bıraktı. İnternet çağının insanoğluna kazandırdığı gelişimlerin en büyüklerinden biri bu iletişim devrimi oldu. Peki kendinize bu gelişimden ne kadar yararlanabildiğinizi hiç sordunuz mu? Muhtemelen birçoğumuz yaygın olarak kullanılan Kameralı odaları gibi anlık mesajlaşma yazılımlarını kullanıyoruz. Fakat bu araçlar haricinde Sesli görüntülü sohbet için kullanabileceğimiz çok pratik bir araç bulunmakta.

Kameralı sesli chat sistemine geçtiğimizden bu yana ön çok konuşulan işlem ise bilindiği gibi Kameralı konuşma diyebiliriz.

Popüler telefon uygulaması Sesli chat sitesinde konuşma yapmak artık mümkün. Birçok kişinin Kameralı chat dediğimiz ilk yüklediği uygulamalardan biri olan Sesli sohbet ve mesajlaşma, konuşma ve veri alışverişi sağlıyor. Bunun yanında şimdi de Kameralı sohbet üzerinden görüntülü konuşmak mümkün olacak. Bunun için Alemburası kullanıcı listelerindeki kişilerle görüntülü konuşabilecek.

X

07 Kas 2016 1881 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder