3762Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli kelebek chat

Sesli kelebek chat

Sesli kelebek chat sohbet; Eskiden yazılı sohbetler vardı şimdi ise hem yazılı hem de görüntülü,  kameralı olarak yüzlerce kişi ile aynı anda sohbet ediyorsunuz.

Çeşitli insanlarla bir arada sohbet edip kendinize arkadaş bulucu olarak gördüğünüz alemburasi.com yazarak arama motorlarına sitemizi bulup ve insanlarla chat yapmanın keyfini bedava olarak çıkara biliyorsunuz. Malum olduğu kadar yüzlerce insanla konuşmak sizler için güzel yaklaşım olur ve düzenli insanların içinde konuşup toplumda güzel vakitleri geçirmiş olursunuz. 2000 yıllarında çoğunluğu insanlar genellikle Mircler’e takılırdı ve sohbet edip güzel insanlara hoş vakitler geçirirdiler, Ve sonrasında Messenger da kameralı konuşma şanslarına sahipti, Şimdi ise arkadaşınızı sitemizde hem yazılı ve hem sesli olmak üzere görüp tanıya bilir, Bir çok aktiviteler gerçekleştirerek iyi vakitler geçirip ve sunumda hazır tutmuş oluyoruz.  Bir çok etkinlikler gerçekleştirip ve zaman aracı olarak kullandığınız sitemiz her zaman aktiv hale geliyor.

Kelebek sohbet odalarında sizler Ne olursa olsun nezaketi elden bırakmıyoruz dostlar. Yabancısı olduğumuz bir ortamda yabancısı olduğumuz biriyle karşı karşıyaysak öncelikle hiç olmazsa bir gülümseme takınıyoruz. En az konuşmak kadar etkileyici bir şeydir gülümseme, bazen bir “iyi günler”den çok daha anlamlıdır. Baktınız karşınızdaki de gülümseyiverdi hemen patlatın “merhaba”yı. Korkmayın yahu merhaba deyip de saldırıya uğrayan eminim çok az insan olmuştur dünyada.

X

08 Kas 2016 4322 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder