3664Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli sohbet misafir girişi

Sesli sohbet misafir girişi

Sesli sohbet misafir girişi; Ana sayfamıza geldiğinizde Sesli sohbet tıkla butonuna tıklayın. Ondan sonra misafir girişine geldiğinizde Kullanıcı adını yazın ve daha sonra activex yükledikten sonra siteye kolayca erişim sağlaya bilir, ve kendinize zaman gidermenizi sağlarsınız.

Evet, sitemizde misafir olarak sohbetinize daha çok kolayca başladığınızda karşınıza üye olun teklifi gelecek. Dilerseniz o an itibariyle hemen kendi üyeliğinizi alıp sitemizin kayıtlı kullanıcısı olma rütbesine sahip sizde çok rahatça olabilirsiniz.

Evet hemen hemen bunun dışında misafirlerin kendileri mikrofonda konuşma yada müzik çalma süresini elinizde bulundurmuş  5 Dakika mikrofon süresi olup kendinize şarkı eşliğinde müziklerinizi paylaşa bilirsiniz.

Misafir girişi ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bir işlemdir . Türkiye ve Dünya’nın her yerinden bu şekilde rahatlıkla sitemize giriş yapabilirsiniz. Sesli sohbet siteleri arasında kaliteli bir ortam sunan sitemiz Türkiye Ve Avrupanın en çok benimsediği sesli sohbet kanalıdır.Sesli sohbet kullanıcılarını sitemizde görmek isteriz. Hemen giriş yapıp misafir girişi çoş kusunu yaşayın.

X

07 Kas 2016 1410 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder