3762Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sosyal sesli sohbet sitesi

Sosyal sesli sohbet sitesi

Sosyal ağlarında sizlere bugün sesli sohbete nasıl bir arkadaşlık kurabilir ve kendinize iletişim için görüntülü sohbet kurmanızı sağlarız.

Herkes bir şekilde sosyal ortamlarda bulunuyor. Orada arkadaşlıklar kurmak durumunda kalıyor çünkü sosyal ortamın en önemli özelliği arkadaşlık kurmaya oldukça elverişli olmasıdır. Nedir sosyal ortam? Okul, dans, dil, müzik kurslarında, dershane veya iş içinde dahil olduğun çevrenin tümüne sosyal ortam denir. Burada arkadaşlık kurmak oldukça kolaydır çünkü insanlar her gün seni aynı ortam içinde gördükleri için sana güvenir ve hırsız, katil veya bir psikopat olmadığına ikna olur.

Sosyal ortamların içinde biriyle arkadaşlık kurmak için merhaba ben XXX dediğinde kimse bana ne demez, kibarca seninle tanışır. Çünkü arada güven duygusu vardır. Dikkat etmen gereken en önemli şey ise hoşlandığın kızla kurduğun arkadaşlığın bazen sevgili olmanıza engel olabilecek olmasıdır. Çünkü arkadaşlık sürekli ilerler ama hep arkadaşlık çerçevesinde, eğer bunun olmasını istemiyorsan kızla en başından itibaren ufaktan flört etmeye başlamış olmalısın. Flört etmeyi günden güne hep arttırmalısın. Kızla arkadaş olarak ne kadar uzun süre kalırsan daha sonra onunlar sevgili olman o kadar zorlaşır.

X

08 Kas 2016 3328 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder