3762Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Ücretsiz sesli chat

Ücretsiz sesli chat

Ücretsiz sesli chat için pek çok zaman Dil değişimi webcamlı chat siteleri (konuşma borsası, görüntülü sohbet borsası veya konuşma değişimi web siteleri diyoruz) dil öğrenenler için harika bir fikirdir. Sizde bilindiği üzere güzel kuşullarda daha iyi Bir yabancı dili tamamen ücretsiz öğrenebilir ve aynı anda ana dili İngilizce olanlarla arkadaş olabilirsiniz!

Ancak, başladıktan sonra durdurmak neredeyse imkansızdır. Özellikle her gün sizinle konuşmak isteyen birçok yeni arkadaş edinirseniz oldukça bağımlılık yaşayabilirsiniz!

Birçoğunuz, ana dili konuşanlarla ingilizce konuşarak pratik yapabileceğiniz iyi bir dil değişim topluluğundan haberim olup olmadığını sorduk. Bana soranlardan çoğunluğu orta Asya ve Avrupa'daki ülkelerden gelmişti. İşte blogda, e-postayla ve Sosyal kuruluşlardan Facebook sayfamızdan.

Bunun için sizlere daha çok teşekkür ederim. Ve bana sorular sormaya devam etmenizi öneririm - ne zaman İngilizce, Almanca, Fransızca, hakkında bir şeyler sorarsanız veya bir görüşünüz olsun, lütfen benimle paylaşın.

Böylece, en iyi hafta sonu seçmen için oy verdiğiniz sitelerden ve ayrıca kendi kişisel deneyimlerime dayanarak bu listede yer almayı hak ettiğimi düşünen bazı en popüler 10 dil değişim topluluğu var.

Videolu ve sesli sohbet, gibi bir çok  sosyal kuruluş siteleri içinde buna değer Skype, WhatsApp, Facebook ve Google + 'da İngilizce pratiğe geçirme olanağı bulabileceğiniz forumumuzda tartışmalar başlatıyoruz.

Alemburasi.com Daha çok kameralı sesli sohbet odamıza da girebilir ve şu anda diğer İngilizce öğrencilerle konuşabilirsiniz:

Dünyanın dört bir yanından gelen daha çok olmuş ve oluşumu sağlanmış kullanıcılar içinde yerli konuşmacıları bulun ve burada tanışın. Çevrimiçi Sesli görüntülü sohbet yoluyla uygulama. Ücretsiz. Herkes için. Herhangi bir yerden

Harika bir dil değişimi web sitesi. E-posta adresinize, Facebook veya Google+ hesabınıza hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz.İçinde olduğunuzda gördüğünüz şey budur. Metin sohbet, video konuşma veya sadece Ücretsiz sesli sohbet yapabilirsiniz. İnternet kullanıcıların daha çok ilgi odağı haline gelen sitelerden bir ise Ücretsiz kameralı Sohbet odalarında genellikle en az 10 veya 15 kişi var. Kullanımı çok kolay. İngilizce pratikte harika web sitesi.

Çok kolay haline gelen bir diğer bir dil değişimi topluluğu. Bu web sitesi kesinlikle harika. Bu listenin başlıca nedeni (dil değişimi) yanında, kelime dağarcığınızı ve telaffuzunuzu geliştirmek için oyun oynayabilirsiniz. Kendinizi test edin ve sonuçları sanal arkadaşlarınızla paylaşın.

Kolay Dil Değişimi, dil öğrenmeyi herkese rahat ve ücretsiz hale getirir. Dilleri sizin için kolaylaştıran gerekli tüm araçları sağlarlar. Dünyanın her yerinden insanlarla okuma, yazma ve konuşma yöntemleri uygulayın.Bu web sitesi yeni olmasına rağmen zaten oldukça popüler olduğunu göreceksiniz. Kesinlikle çok hoş karşılanacaksınız.

Çevrimiçi bulunan üyeler kendileri bir profil oluştura bilir, yanı sıra internet dediğimiz bu sosyal kameralı ve sesli chat gibi eğlenceli platformlar arayan kullanıcılar ise hayatında bulmadıkları özeliklerden güzelliklerdeki insanları burada bulur ve dilediği konumda sohbet etme şansına sadece seviyeli olarak adımlarını atabilirler.

26 Kas 2016 3247 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder